top of page

Z cukrářských výrobků Vám můžeme nabídnout:

Svatební dorty

 

Zhotovíme dort na míru dle Vašich představ a chutí. Ke každé objednávce přistupujeme individuálně, sladíme dort s výzdobou sálu, kytice, šatů nevěsty, či svatebního oznámení. Detaily je možno dohodnout prostřednictvým telefonu či mailu, ale rádi se s Vámi domluvíme na osobní schůzce, kde můžeme zpracovat návrh dortu, a na kterou si můžete přinést věci, dle kterých by měl dort být vyroben (stužky, ubrousky na stůl, obrázek šatů, kytice apod.).

Výběr korpusu a náplně dortu je plně na Vás a budeme se Vám snažit vyhovět, bude-li to technicky možné. Můžeme nabídnout klasické ořechové, piškotové, třené, lité...náplně máslové, odlehčené máslové, z mascarpone (ochuceného/neochuceného)...fantazii se meze nekladou...

 

Objednávky na dorty přijímáme jen v omezeném množství, abychom mohli věnovat dostatek času jeho přípravám, aby se stal opravdovým klenotem Vaší svatební tabule či "sladkého baru". To je také důvodem, že žádané termíny bývají dlouho dopředu zamluveny, proto prosíme, abyste dort objednávali s dostatečným předstihem, abyste předešli tomu, že Vaše objednávka nebude moct být přijata.

 

Ceny svatebních dortů jsou závislé na použitých materiálech, složitosti zdobení, časové náročnosti, proto nelze stanovit paušálně cenu. Rádi Vám ale vypracujeme individuální cenovou nabídku.

Sladký bar

​​

Pomůžeme Vám vytvořit nebo přímo sami dodáme celý "sladký bar" (což je stůl plný sladkostí složený z dortu, zákusků, koláčků a jiných, sladěných do jednoho stylu, tématu...) pro Vaši svatbu či narozeninovou oslavu, případně jinou slavnostní příležitost.

 

Sladký bar navrhneme, přivezeme, nainstalujeme, zapůjčíme stojany, dózičky, mističky, talířky, dekorace a vůbec všechno, co je k jeho vytvoření třeba.

 

V současné době nejoblíbenější zákusky do sladkého baru jsou cupcakes, makronky, cake pops, nabízíme také tartaletky, sněhové pusinky, sněhové věnečky s krémem, dezerty v kelímku (skleničce)....a spoustu dalších...

Nabídka a ceny zde.

bottom of page